راهنمای مشتریان : پرسش و پاسخ
فروش محصول در آفتاب رایانه
ارسال شده توسط مریم اسماعیل زاده on 27 February 2017 10:47 am

سوال :

من یک محصول تولید کرده ام آیا می توانم در آفتاب رایانه آن را بفروشم ؟

 

پاسخ :

حدود یک دهه است که طرح‌های حمایتی برای رونق گرفتن تولید ملی در کشور مطرح  شده است . در این میان گام های متعددی برای تشویق و جذب تولید کنندگان و سرمایه گذاران پیموده شده است . فروشگاه رباتیک آفتاب رایانه نیز جهت حمایت از تولیدات ملی و کار آفرینان داخلی اقدام به فروش محصولات  تولید ایران نموده است. بند های مقرر در این صورت جلسه شرایط و قوانین فروش در فروشگاه می باشد.

  1. فروش کالا در آفتاب رایانه به دوصورت امکان پذیر می باشد :
  • فروش امانی : فروش های اولیه کالاهای دریافتی در سایت به صورت امانی می باشد. روش کار بدین صورت است که تولید کنندگان می بایست کالای مورد نظر را به همراه فاکتور ارسال نمایند . پس از فروش تمامی محصولات ، وجه توافقی به حساب تولید کننده پرداخت خواهد شد.
  • پیش خرید : در صورت بازخورد مثبت کالا ، انجام چند دوره خرید و تایید واحد بازرگانی وضعیت خرید کالا از امانی به پیش خرید تغییر خواهد کرد. در این حالت وجه کالا در هنگام خرید به طور کامل به تولید کننده پرداخت خواهد شد.
  1. قیمت درج شده در سایت نسبت به قیمت اعلامی تولید کنندگان 20 الی 30درصد افزایش خواهد داشت . لازم به ذکر است که درصد دقیق افزایش قیمت به ماهیت کالا ، تعداد و قیمت آن وابسته می باشد.
  2. در صورت ارائه محصول به چندین فروشگاه می بایست قیمت فروش تولید کننده به تمامی فروشگاه ها یکسان باشد . در صورت عدم رعایت این اصل و مشاهده تفاوت قیمت در فروشگاه های دیگر ، کالا در آفتاب رایانه غیر فعال شده و همکاری با تولید کننده مورد نظر نیز به پایان خواهد رسید. همچنین در صورت پیش خرید بودن سفارش مذکور ، می بایست وجه به طور کامل به فروشگاه باز گردانده شود.
  3. اموراتی از قبیل پشتیبانی فنی کالا ، به روز کردن اطلاعات ( در صورت نیاز ) ، خرابی کالا( پرداخت هزینه مرجوعی کالا ) ، بررسی زمان صفر شدن کالا (جهت تسویه حساب) به عهده تولید کننده می باشد.
  4. در صورت قبول محصول به صورت امانی حداقل مدت زمان نگهداری محصولات در فروشگاه سه ماه می باشد. لذا در صورت عدم فروش محصول عرضه شده امکان دریافت آن پیش از سه ماه وجود نخواهد داشت.